Slib, cíl, nebo sen

Nezařazené
Petra a Jakub-22

Přesně touto dobou před dvěma lety jsem vytvořila dort, díky kterému jsem se začala rozhodovat, co dál s blogem a pečením. Jednalo se o svatební dort pro naší starší dceru. Bylo to náročné, hodně emotivní, ale krásné. Ten dort možná není tím nejlepším, co jsem kdy vytvořila, ale navždy zůstane v mém srdci. Nejenom jeho příprava, ale i den, pro který byl stvořen. Ten den jsem si dala slib, že musím vymyslet něco, aby mé pečení nebylo jen běžný relax po práci, ale také pomoc jiným. Dalším slibem bylo vydání knihy do dvou let.

První jsem splnila a snad i stále plním. V tom druhém mě trochu zastavila nemoc. Po operaci prsu, ozařování a další léčbě jsem najednou neměla sílu. Přesto jsem však neztrácela naději, že to všechno zvládnu. Nejprve jsem se vrátila ke psaní a postupně, když mi to zdravotní stav dovolil, jsem dokončovala recepty do knihy.  Termín cíle jsem tak musela malinko posunout. Kniha tedy nevyjde dle mého plánu tento týden, ale dnešním dnem je dokončená. Teď už jen korektury, grafika, tisk a také web. To je vlastně můj třetí sen, který přišel postupně se psaním knihy. Ten se bude od základu měnit. Proto mějte trpělivost ohledně nových receptů. V knize a na novém blogu si jich užijete opravdu hodně.

S ohledem na události posledních měsíců, jsem se nakonec rozhodla vydat knihu úplně sama. Nemoc člověka zastaví. Když však v sobě najdete sílu, začnete objevovat i spousty souvislostí, proč nemoc přichází. Posunete se tam, kde začnete přemýšlet jinak. Dnes vím, že i rozhodnutí vydat knihu má nějaký význam. A proto každou chvilku, kdy se cítím lépe, posunuji vše k cíli. Doufám a věřím, že vše je otázkou několika týdnů.

Již brzy bude možné knihu objednávat. Zakoupením knihy tak můžete i vy pomáhat. Podpoříte Kapku naděje – nadaci pomáhající dětským onkologickým pacientům a jejich rodinám. 

Previous Story

You Might Also Like