Sladká odměna pro marzicake

Nezařazené
nikon-2logo

zdenek-polraichDatum 8. prosince si budu určitě pamatovat do konce svého života. Prožila jsem i s jednou z dcer opravdu zajímavé odpoledne díky obchodnímu řetězci Albert, který slaví 25. výročí na českém trhu. K této příležitosti byla vyhlášena soutěž o 25. kuchyní Oresi. Soutěže se účastnilo 4000 zákazníků se svými fotografiemi. A tak jsem opravdu moc ráda, že pana Polraicha zaujal ve výběru i jeden ze dvou mých zaslaných cukrářských nápadů. Nakonec jsem výhru převzala i z jeho rukou. To mě velmi potěšilo.

Uvědomila jsem si, že peču od svých 9 let a právě letos je to přesně 40. Možná je to i tak trochu odměna za celé ty roky. Své cukrářské nápady neprodávám, ale rozdávám. Dělám s nimi radost v rodině, mezi kamarády a ve všech zaměstnáních. A za to díky mé babičce, která mě k tomuto koníčku přivedla.

Jako malá holka jsem ale soutěže neměla ráda. Výjimkou byl běh, kde bylo zcela jasné, kdo měl být vítěz a nebyl důvod to rozporovat. Proto jsem hodně běhala. 🙂 S tímto „cukrářským koníčkem“ se to trochu změnilo. Občas si zasoutěžím… 🙂 A tak jsem k tomu mému výročí vyhrála kuchyňský robot z časopisu Gurmet a nyní kuchyň. Obě výhry věnuji dcerám, protože cítím, že je musím podpořit nejen ve vaření, ale i v pečení, které je pro mě mou největší relaxací. Další výhrou je pro mě spolupráce s Herou a Babiččinou volbou. Mají výrobky, které mi pomáhají, aby bylo to mé cukraření ještě lepší… 🙂 Děkuji vám všem a hlavně rodině, která mě v tom mém bláznivém pečení podporuje.

predavani-cen-2 predavani-cen foto-albert

Poslední foto je použité ze stránek www.albert.cz

 

Previous Story
Next Story

You Might Also Like