Cukrárna Saint Tropez

img_3483

img_3489Tak na tuhle cukrárnu jsem se těšila už jen díky všem diskuzím na internetu. Odlišné pocity a tím i názory návštěvníků mě vedly k tomu, abych si udělala svůj vlastní názor. Krásný slunečný den přetrvával i po skončení pracovní doby a tak jsem vyrazila. Přesto, že je cukrárna v samotném centru Prahy, je schovaná v pasáži U Nováků – to když půjdete z Vodičkovi ulice. Bude to asi to nejlepší, protože jinak budete trochu jako v bludišti. Přesto, že tohle místo znám dost dobře i mě trochu zmátlo lešení, které je momentálně ozdobou pasáže. Už při vstupu do pasáže mě zaskočil kouř z cigaret a doutníků, který zrovna pro mě není až takové lákadlo… Pár metrů od této cukrárny je totiž jakési posezení zahalené v kouři. V pět hodin odpoledne nebyl až takový výběr, což mě trochu mrzelo. Takže vybrat si ze 7 makronek nebylo až tak těžké…Nevím proč, vždyť zavírací doba byla až za 3 hodiny a makronka vydrží i do druhého dne?

img_3488Obsluha skvělá a tak jsem nakonec zakoupila ještě dva další dortíky a nechala si je všechny zabalit. Po minulé zkušenosti z jiné cukrárny, mě zabalení opravdu zajímalo. Cukrárna s prosklenou výrobnou je zajímavá, ale posezení mě až tak neoslovilo.
Ochutnávka proběhla s dalšími dvěma lidmi. Makronka dobrá, ale dva ostatní kousky nic zvláštního, co by nás chutí okouzlilo. Tyhle dva druhy bych si už nekoupila. A protože byla obsluha opravdu příjemná, zkusím to ještě někdy jindy v dřívějším čase. Údajně je širší výběr a tak uvidíme. Zatím jsou mé pocity spíše smíšení než skvělé… 🙂

 

 

img_3485 img_3484

img_3482  img_3486