Restaurant & Café Hybernia

IMG_2467

Znáte tu situaci, když někomu věříte a on vás zklame? Tak přesně tak jsem se cítila, když jsem si na oslavu promocí dcery objednala několik míst v salonku této restaurace. Když jsem vybírala místo k posezení někde na Praze 1, byla to jasná volba. Vždy skvělá obsluha, výborné jídlo a příjemné posezení.

O to bylo větší moje zklamání v salónku. Obsluha byla sice příjemná, ale to ostatní… Ne všechno je vám v salónku k dispozici. Sortiment nabídky jídla i pití je velmi omezený. Proto není až tak výhodné rezervovat si posezení v salónku. Je tu sice větší klid a klimatizace, ale to co si vyberete k jídlu nemusí být pro salonek… Tak zvané domácí limonády jsou v salónku opravdu o dost jiné než v restauraci. Chutnají jako voda z kohoutku a v tom 2 maliny. Za tu cenu opravdu nedobré. Jídlo nám spletli, takže každý jedl v jiném intervalu. A tatarák z lososa byl jak hmota bez chuti. A na závěr to opravdu vylepšila servírka, která neuměla počítat. Takže salónek už nikdy a vždy raději přímo do restaurace.

5 druhů tatarákuA protože to mohla být možná jen náhoda, dala jsem stejně jako  ostatním, tak i této restauraci další šanci. Při dalších dvou návštěvách jsme už vždy zůstali v restauraci a salónku jsme se obloukem vyhýbali. Dali jsme si chod 5 druhů tataráčků a hlavně, limonády a sladkost. V restauraci není až tak velký výběr, takže nakonec zvítězil cheesecak s jahodovým přelivem. Tím si to u mě tahle restaurace hodně vylepšila. Byl opravdu výborný. Už dlouho jsem tak dobrý nejedla. Správně vychlazený a chuťově neměl chybu. Příště možná opět přijdeme a slevovou kartičku, kterou tato restaurace rozdává, možná ještě využijeme… 🙂