Barevný rok 2019

Nezařazené
Makronky duha - tácek+logo

Jak na Nový rok, tak po celý rok.

Makronky strom+logoŘíká se to a proto jsem se opět jako v loňském roce rozhodla zveřejnit nový příspěvek. Znamená to pro mě jediné. Mám chuť stále pokračovat s tímto blogem, který byl, je a bude stále jen plný sladkostí a příběhů, které kolem těchto dobrot prožívám. I díky tomuto blogu se ujišťuji, že život není jen černá a bílá. Je barevný a proto jsem použila jako hlavní fotografii mého novoročního psaní barevné makronky. Jako by pro mě každá z barev znamenala nějaký pocit, zážitek, příběh. Často člověk prožívá určité zážitky proto, aby se posunul dál – vpřed.

Makronky duha+logoDíky „sladkému koníčku“ jsem měla příležitost poznat spoustu zajímavých lidí. Patří mezi ně jak cukráři, tak i ti, kteří sladkosti jen konzumují. Někteří z nich ovlivňují nejen mé sladké tvoření, ale i směr, kterým bych ráda tento blog posouvala. Díky jiným zas přemýšlím právě o barvách života.

Přeji vám všem návštěvníkům blogu především pevné zdraví, protože když máte zdraví, můžete cokoliv. Třeba si upéct i makronky podle mého osvědčeného receptu. Sladký a barevný rok 2019.

Děkuji za přízeň.

Makronky duha - krabička 2+logo Makronky duha - tácek 2+logo

 

Previous Story
Next Story

You Might Also Like