Příjemné překvapení a sladká ochutnávka

Nezařazené
Mini s mandlemi+logo

Linecký dezert+logoPřed časem mě kontaktovala má kamarádka Věrka, ze studií. Její milá zpráva, že se bude vdávat, mě opravdu potěšila. Někdy to tak je, že vám určití lidé přirostou k srdci víc než jiní a vy je nejen rádi vidíte, ale sledujete na sociálních sítí a často na ně vzpomínáte. O to víc jsem byla potěšená, že si právě mě vybrala, abych jí upekla svatební dort a různé jiné sladkosti. Měla jsem takovou radost, že mě to málem i rozbrečelo.

Když poslala svou představu, radost byla o to větší. Zas je to zcela něco jiného, než jsem doposud tvořila. V ten okamžik jsem věděla, že tenhle svatební dort bude i můj svatební dar. Hned jsem zasedla, připravila sešit, pastelky a dala se do tvoření návrhů. Je to taková ta skvělá chvíle, kdy vám tužka ukazuje to, co máte v hlavě. Mám to ráda a vždycky si u téhle přípravy krásně odpočinu. Nejsem žádný bůhví jaký malíř, ale důležitý je ten úžasný relax.

Nakonec nás čekala i ochutnávka všech možných sladkostí a výběr toho, co by mělo v jejich „den D“ být na stolech pro hosty. Jejího přítele znám, ale že je takový labužník sladkostí jsem opravdu nečekala. Mrzí mě jen, že jsem si vše nevyfotila. Tomu by jste prostě nevěřili, kolik se toho u nás doma ochutnalo a snědlo. 🙂 A to jsem se docela krotila. Následující den mě totiž čekala operace. 🙂 A tak alespoň malá ochutnávka i pro vás, kteří navštěvujete blog. Něco málo jsem zachytila, ale to zrovna nebude ve sladkém baru ve svatební den. Protože to, co jsme naplánovali, bude překvapením pro všechny i pro vás. 🙂 Ale až v srpnu…

Previous Story
Next Story

You Might Also Like