Předvánoční čas

Nezařazené
Zimní dort 2+logo

Letošní předvánoční čas, je pro mě tak trochu jiný.

Díky svatbě dcery, jsem potkala pár skvělých lidí. Nevím, jestli se vám to už stalo, ale někdy se s někým setkáte a máte pocit, jako byste se znali roky. Máte si co říct a je vám prostě příjemně. Je to takové to „naladění na stejnou vlnu“. A díky tomu vás napadají věci, které byste normálně nikdy neudělali. 🙂 A tak už mám napečeno asi 300 perníčků a dárek, na který jsem se chystala hodně dlouho. A právě letos přišla ta chvíle a osoby, kterým jsem tímto překvapením mohla udělat radost. Jde o vánoční dort, který ale není mou myšlenkou. Jen jsem se inspirovala nápadem Peggy  z Londýna. Dort si můžete prohlédnout na Panství Dlouhá Lhota, který ho ode mě dostal dárkem.

Většina mého vánočního tvoření jsou vlastně vždy dárky. Rozdávám je všude. V  rodině, přátelům a v advokátní kanceláři. Také těm, se kterými jsem se spřátelila díky pravidelnému každodennímu cestování za prací. Takže řidiči autobusu, ale i ti, se kterými pravidelně spolupracuji. Dcery sladké mé sladké tvoření darují zas svým přátelům. Prostě, koho známe, ten zná tvoření marzicake.

A to je to možná i jeden z důvodů, proč mám tenhle blog. Pro inspiraci a sladké tvoření, které následně dělá radost ostatním.

A tak sledujte stránky v odkazu Vánoce. Najdete zde recept na perníčky, různé vánoční cukroví a také vaječný koňak. Třeba si je oblíbíte stejně jako celé mé okolí. Jen prosím nekopírujte recepty na své blogy a do svých knih. To se na nejen na Vánoce prostě nedělá… 🙂

Previous Story
Next Story

You Might Also Like