Cukrářský festival v Jihlavě

Nezařazené
Jihlava - soutěž 2015 2

V této soutěži jsem nesoutěžila s dortem, ale s cukrovou květinou.Celou akci jsem pojala jako výlet i s ubytováním a tak to nebyl žádný velký stres.

Přiznám se, že některé mé květiny položené na dřevě z marcipánu měly na této soutěži svou premiéru. Učila jsem se je nově a tak příprava byla také dost náročná. Jediné, co jsem podcenila, bylo světlo. To na sále chybělo a tak květiny na tmavém dřevě nebyly tak výrazné. Na této soutěži jsem byla pátá a musím přiznat, že jsem byla se sebou trochu nespokojená. Proto je to opět určitá výzva pro příští ročník. Jinak soutěž samotná mě překvapila množstvím nádherných soutěžních exponátů. Možná jejich krása tak trochu zanikala v maléma starém prostosu sálu. To byla velká škoda. Sál byl tak trochu problém i při velké návštěvnosti. Někteří lidé se do sálu ani nedostali a nakonec prý odjeli. Na velké množství lidí nebyli pořadatelé vůbec připraveni. Ale i přes toto úskalí mohou být s akcí spokojeni. Návštěvnost byla opravdu nečekaná.

Tak možná pro další ročník – větší a modernější prostory a akce bude jistě patřit mezi ty, na které cukráři určitě nezapomenou a budou ji navštěvovat. 🙂

 

Next Story

You Might Also Like