Duben plný zážitků

Nezařazené
Naked pařížský dort 2+logo

RelaxMěsíc duben 2017 byl pro mě opravdu výjimečný. Nejen s ohledem na množství oslav mých kulatých narozenin, ale také událostí, které jsem mohla absolvovat, jsem si duben opravdu užila. Na mé letošní narozeniny jsem se nepřipravovala jen já, ale celé mé okolí. Každý trochu jinak, ale musím konstatovat, že mě někteří opravdu překvapili. Nejprve mě tak trochu dostala má kamarádka Martina s manželem. Prostě jen tak zavolala, abych si vzala 18., 19. a 20. dubna dovolenou, koupila si nové plavky a připravila občanku. To byl pro mě trochu šok. Neměla jsem totiž minimálně 7 let odpočinkovou dovolenou. Musela jsem díky tomu překopat program, ale určitě nelituji. Byly to 3 pohodové dny plné relaxu, které mi Martina s Pavlem naplnili jedním překvapením za druhým. Musím uznat, že pro mě nic podobného nikdy nikdo do této doby neudělal a proto jim moc a moc děkuji.

S Martinou Občerstvení na 50 Tvarohový dezert a mochyně+logo

Pak už následovala jedna oslava za druhou, dárky plné překvapení jak od mé rodiny, tak i od kolegů z advokátky. Myslím, že všichni z gratulantů si mých sladkostí opravdu užili. 3 dorty, kremrole, francouzské dezerty, koláče, linecké a makronky.

Z kurzuVšechny ty krásné dny završil kurz jednoho z nejlepších odborníků ve světě na cukrové květiny Alana Dunna. Mé druhé setkání s ním mi opět dodalo energii a motivaci pro další mé tvoření.  A tak stejně jako loni se kurzu účastnili lidé různých národností, ale Čechy bych spočítala na prstech jedné ruky. Škoda, protože stále je co se učit a důležité je, že od těch nejlepších. O kurzu více v odkazu cukrové květiny.

Letošní duben byl úžasný měsíc.

 

 

Previous Story
Next Story

You Might Also Like