Sladký bar pro děti

Nezařazené
Sladký bar celý+logo

Vzpomínám na dobu, když naše dcery byly malé. Od školky až po základku jsme všechny jejich narozeniny slavily na zahradě. Docela se divím, že dětský domek, který tam stojí,  tyhle akce vůbec vydržel.  Do dnes děkuji mému tchánovi, který domeček postavil. Byl to od něj úžasný nápad. Všechny děti ten domek milovaly.

Oslavě předcházela vždy nějaká hra. Většinou šipkovaná plná překvapení. A pak následoval stůl plný sladkých, ale i slaných dobrot. Asi největší úspěch měly Drahenické kytičky a kremrole. (Oba recepty najdete v jiných sladkostech.)

Občerstvení zmizelo během chvilky. Do dnes na ty chvíle všichni vzpomínáme. Ani jsem netušila, že jsem každoročně tvořila sladký bar. Tak velkolepě jsem tomu tedy neříkala. 🙂

Nikdo neřešil jakou barvu občerstvení má a co je na stole. A bylo úplně jedno, kdo jaký dáreček přinesl, nebo jestli vůbec něco přinesl. Pamatuji si na jeden opravdu vtipný dárek, který jedna z dcer dostala. Byl to obyčejný kolík na prádlo, který spínal papírek, na kterém bylo napsáno: „ Jsem ráda, že nejsi tlustá jako hroch“. 🙂 Bylo to opravdu legrační.

Eifelovka na makronce+logoDnes je trochu jiná doba. Čím větší a honosnější oslavu dítě má, tím lépe. Dárky nejsou malé drobnosti, ale poměrně nákladnější dary. Pronajmou se většinou nějaké prostory a celá akce je opravdu velkolepá. A právě k takové příležitosti dnes slouží tak zvané sladké bary. Všechny sladkosti jsou nádherně barevně sladěné. A protože mám letitou průpravu, nešlo jinak a vytvořila jsem po letech něco trendy. Sladkému baru by měl dominovat dost. Takže jestli plánujete také nějakou podobnou akci pro naše nejmenší, vytvořila jsem pro vás malou inspiraci. V poslední době je internet plný sladkých barů, takže určitě nic nepokazíte. Všechno, co máte nejraději, naaranžujte na velký stůl a slaďte do jedné barvy. A spokojenost a pohoda dětí i dospělých je zaručena.

Sladký bar 2+logo  Lízátka+logo  Zabaleno retro+logo

A kdyby jste nechtěli dort a toužili jen po něčem veselém a efektním, níže je jedna varianta. Barevné makronky určitě potěší každou dětskou oslavu.

stojan-nikon-logo-velikost

 

Previous Story
Next Story

You Might Also Like