Valentýn

Nezařazené
Perník+granát.jablko nikon+logo

Perník+granát.jablko nikon 6+logoValentýn je pro mě jméno, se kterým jsem se po většinu svého života vůbec nesetkala. Nikdo v mém okolí se tak nejmenoval a tak jsem jej vnímala jako trochu netradiční jméno v kalendáři. A najednou je kolem něj takové bum. Lidé prostě mají rádi příležitosti k oslavám. A tak se svátek zamilovaných stává populární i u nás. Stal se i velkým byznysem pro dost podnikatelů. Květinářství, cukrárny, restaurace, dárkové předměty a zlatnictví si díky tomuto jménu užívají nebývalý zájem kolem data 14. února.

Já však musím přiznat, že u nás doma na tomto svátku neujíždíme. Letos jsem však pro vás návštěvníky blogu, udělala výjimku. Manžel by tedy raději řízek nebo guláš, ale marzicake je prostě jen sladký blog. 🙂 Po dobrém obědě, ale ani on neodolal a ochutnal premiéru perníkového srdce s čokoládou a granátovým jablkem.

Valentýnská sladkost měla dost úspěch, protože nebyla přeslazená a díky jablku měla úžasnou chuť. A tak to zkuste i vy a třeba nějakého odpůrce sladkostí mile překvapíte stejně, jako já. Máte na to ještě týden. A pro ty, kteří ujíždí na sladkém, je to přece další příležitost něco dobrého ochutnat. Recept najdete v odkazu „jiné sladkosti“.

Perník+granát.jablko nikon 2+logo Perník+granát.jablko 2+logo Perník+granát.jablko nikon 5 Perník+granát.jablko

A pro ty, kteří milují linecké cukroví, také malé inspirace… 🙂

Tisk nikon+logo  Tisk nikon 2+LOGO

Linecké s džemem+logo Linecké s džemem 2+logo

rozpíjení 2+logo  Kočičky+logo

Previous Story
Next Story

You Might Also Like