Vánoční soutěž pro děti – „Chyťte si svou zlatou rybku“

Nezařazené
chyt-si-svou-zlatou-rybku-soutez-3

Vánoce jsou především svátky lásky, rodiny a překvapení v podobě splněných přání. Lidé jsou více pospolu a možná jsou společně právě i při přípravách na ten nejkrásnější den v roce. Tato soutěž je pouze pro děti, které se rozhodly být s maminkou nebo babičkou i při pečení a pomáhat jim.  Zašlete fotografii, na které bude nějaké sladké vánoční pečení a použijete Heru. Poproste dospělé o pomoc, sepište recept, přidejte foto a zašlete na e-mail: marzicake@email.cz.

Zasláním fota souhlasíte se zveřejněním fotografie na blogu.

Marzicake a Hera pro Vás připravili krásné ceny. Kdo si chytí zlatou rybku do sítě v podobě jedné ze tří cen? Možná to budeš právě TY.  Tak neváhej a pošli foto s receptem do 10. 12. 2016.

1-lucka-malickova-10-letVítězkou naší dětské soutěže je Lucka Malíčková, které je 10 let.

Cukroví pekla sama a dokonce má svůj blog o vaření a pečení. Doufám, že s výhrou, kterou poskytla Hera, bude brzy na jejím blogu novinka, která bude inspirací i pro ostatní děti. Gratulujeme… 🙂

 

🙂

 

sourozenci-rybnikarovi2. místo  – sourozenci Rybníkárovi ( Děti se krásně pustily do pomáhání. Ten zápal úplně dýchá z této fotografie. Takže nešlo použít jinou zaslanou fotografii, ale jen tuhle. Je to skvělý tým pomocníků… gratulujeme.)

 

 

3. místo – Izabelka Kostelecká a sestřičky Miňákovi    Gratulujeme.

izabelka-kostelecka-2 sestricky-minakovi

Všem, kteří se zapojili do soutěže, děkujeme za účast a přejeme krásné a pohodové vánoční svátky. Sledujte blog a určitě se na vás usměje štěstí příště.

Previous Story
Next Story

You Might Also Like