Sladkosti a internet

Nezařazené
tablet-nikon-logo

Při výrobě dárku pro teenagera jsem se moc nezmýšlela.

Rozhlédnete-li se v metru, na ulici, v restauraci, no prostě všude kolem sebe, uvidíte ty naše mladé buď s mobilem v ruce, nebo s tabletem, notebookem a nebo se sluchátky v uších. K téhle době prostě patří věcičky, díky kterým jsou mladí lidé neustále „spojeni se světem“. Všichni určitě znáte spousty různých vtipů, karikatur a fotek komentující velmi vtipně tento jev. Ale upřímně, co my?

Vzpomínám na dobu bez počítačů a internetu. Bylo to fajn, ale ten internet je také dobrá vymoženost… Na vesnici bylo opravdu někdy velmi náročné chytit signál a tak bylo docela komplikované, když byl jen na jednom místě a tím bylo například WC.  Tomu se už musím opravdu smát. Dnes i díky skvělým telefonům využíváme připojení snad úplně všude po zahradě, v autě, autobuse a když nám internet náhodou nefunguje, kontaktujeme operátory, aby to řešili. Vždyť víkend bez internetu je přece problém… 🙂 🙂 🙂 No, tak se nemůžeme těm mladým divit. Někdy by bylo dobré vyměnit tablet za knížku, nebo jen takové setkání s přáteli, ale často nám i internet slouží jen jako relaxace. Když to není až takový návyk, že by jste si bez telefonu nemohli ani vyčistit zuby, je to s vámi zatím dobré… 🙂

A co si takhle pořídit takového pomocníka i z marcipánu? To už dnes také není žádné nepřekonatelné přání…  A tak jsem si jen tak „vystřelila“ z mé starší dcery. Té jsem zaslala nedávno tuhle titulní fotku a ona my hned začala psát k čemu já potřebuji ještě tablet? A že jsem blázen… 🙂  iPad byl prostě hodně věrohodný… 🙂 Takže za tisk na hmotu děkuji Martině Sille.

A doufám, že přesto, že není napojen na internet, obdarovaného překvapí a potěší… 🙂

tablet-nikon-5-loga tablet-nikon-2-logo

Previous Story
Next Story

You Might Also Like