Vyhlášení Sladké výzvy

Nezařazené
ceny-sladka-vyzvy-v-kancelarilogo

Konec září je  nejen definitivním koncem léta i přes momentální teplé dny, ale také koncem naší Sladké výzvy v advokátce. Tu si vymysleli studenti práv. Musím přiznat, že i mě samotnou tohle sladké zpříjemňování si pracovních dnů, mile překvapilo. Asi největším překvápkem bylo zapojení všech kluků, kteří se pečení zhostili s velkým zápalem. Díky všem jsme si mohli celé léto pochutnávat na sladkých dobrotách. Bylo to opravdu fajn. Ale každá legrace musí někdy skončit. A tak tu máme vyhlášení… 🙂

Naší výzvu nakonec podpořila i Hera a tak nemůže chybět tuk, který mají ti, co nevyhráli, na další sladké pečení. Ostatní výhry jsou od blogu Marzicake.

Jako první si zaslouží odměnit Nikola. Ona je tou, která dala impulz k pečení tím, že jako první přinesla něco ze své kuchyně. Tím vyprovokovala další a Sladká výzva naší advokátky byla na světě. Takže kuchařka Hery putuje k Nikče.

img_3719Vítězem se stal Pavel. Jeho dort byl opravdu super. Dostává 70% čokoládu a další ceny. Malé ceny čekají i na Františka a Martina. Díky jejich fotodokumentaci jsme měli možnost nahlédnout i do zákulisí kuchyně a vidět jak pečou budoucí právníci… 🙂

A protože blog Marzicake slaví posvícení, všichni dostali hnětynky a posvícenské koláče. Hm, tak tomu říkám sladká tečka za Sladkou výzvou. Bylo to super.

Všechny sladkosti si můžete prohlédnou ve starším příspěvku pod názvem Sladká výzva v kanceláři s obrázkem makronek… 🙂

Previous Story
Next Story

You Might Also Like